Onze leerlingen van 5 M&O en 5 A&I op Vlajo Innovation Camp

Tijdens het  tweedaagse innovatiekamp in de Thomas More hogeschool brainstormden 120 leerlingen uit 6 secundaire scholen uit Vlaanderen rond de uitdaging van OVAM  : "hoe haal je meer uit materialen op je school?"
De 10 koppige jury onder leiding van Danny Wille, directeur van OVAM, vond het idee van THE ORIGINALS ( Maxime Pauwels van onze school SGI, Gregory Khramaz (HPO Kortrijk), Thomas Van Breda (H. Graf Turnhout), llyas Peeters (SOLV St Truiden), Sander Meeuwssen  (Thomas More Turnhout), Yassine Bouzeya (Pius X Antwerpen) het allerbeste!  Zij ontwierpen modulaire klaslokalen die kunnen verhuurd worden als kleine en/of grote ruimten aan bedrijven, organisaties,verenigingen ... in ruil voor stageplaatsen, leasing van bedrijfsmateriaal of meubilair of andere dienstverlening. "Een win-win situatie voor beide partijen en heel wat uitwisseling van ervaring, besparing ook op de steeds schaarser wordende ruimte", aldus Maxime Pauwels.
Onze leerlingen hebben hun best gedaan: dikke proficiat !
Meer foto's volgen!