Een nieuwe maand een nieuw schooljaar.

Ook in onze school begonnen we vandaag aan een nieuw schooljaar.
Leerlingen van het eerste jaar en nieuwe leerlingen werden om 8u30 ontvangen voor een aangepast onthaal. Na een gezamenlijk moment in de Gonzaguazaal kregen ze een rondleiding door de leerkrachten. Ze maakten kennis met het secretariaat, het OLC, de multimedialokalen, het leeslokaal, de algemene leefregels, ... 

De studenten die onze school reeds kenden stroomden om 10u de schoolpoort binnen. Voor velen een aangenaam weerzien met klasgenoten en vrienden. Toch was het ook voor deze leerlingen wennen. Tijdens de vakantie werden immers enkele wijzigingen doorgevoerd. Zo kregen onder andere de lockers een plaatsje in onze nieuwe 'overdekte speelplaats' en kreeg het OLC een nieuwe look.
 
In de namiddag werd er les gegeven volgens het lessenrooster en werd schooljaar 2014-2015 definitief op gang getrapt. We wensen al onze leerlingen een fantastisch en leerrijk jaar.