Leerlingen 6OA schitterende stagiairs bij Randstad

De leerlingen van 6 Office Assistant liepen vier weken stage bij Randstad Mechelen. Dit in het kader van de studiemodule medewerker klantendienst. Onze leerlingen werden ingezet om werkzoekenden telefonisch te contacteren voor een job bij de klantendienst van Telenet. Ze onderzochten welke vacature bij het profiel van de werkzoekende past. Na het telefoontje van onze leerlingen kon de werkzoekende tests afleggen en werd hij/zij al dan niet in dienst genomen. Door deze stage kregen de leerlingen een goed beeld van welke vaardigheden, attitudes en criteria er belangrijk zijn voor bepaalde jobs.
25 juni werden de leerlingen van 6OA opnieuw bij Randstad Mechelen verwacht. Dit om de resultaten van hun blokstage te bespreken.  De stagementoren van Randstad waren heel tevreden! Onze leerlingen belden maar liefst 6637 sollicitanten en hebben heel wat kandidaten kunnen doorverwijzen naar de sollicitatietests. Uiteindelijk zijn er 7 mensen bij Telenet gestart. De stagementoren van Randstad hadden 3 mensen als doel  vooropgesteld en waren aangenaam verrast van het niveau van onze leerlingen!
Een dikke pluim voor de leerlingen van 6OA.
Van een fiere leerkracht.